Робота підсекції МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН на звітній науковій конференції викладачів, аспірантів та студентів за 2023 рік

Упродовж 3-4 квітня 2024 р. у рамках звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів Університету за 2023 рік відбулося звітне засідання викладачів, аспірантів та студентів підсекції кафедри Міжнародних відносин секції Факультету історії, політології і міжнародних відносин, керівник підсекції – кандидат історичних наук, завідувач кафедри Міжнародних відносин Наталія Стецюк, секретар підсекції –кандидат політичних  наук, доцент Орест Бойчук.  Загалом, згідно програми звітної наукової конференції, було заявлено 14 доповідей викладачів та аспірантів кафедри Міжнародні відносини.

Керівником підсекції звітної наукової конференції  студентів була – кандидат юридичних  наук, доцент Тетяна Дерещук, секретар – студентка-магістрантка Анастасія Березіна. Більшість  учасників в рамках роботи підсекцій озвучили свої результати дослідження, де було  заявлено 31 доповідь. Рекомендовано до відзначення грамотами двох студентів спеціальності – Лугового В. та Галань Т., а також запропоновано до друку тез двох студентів – Гураля Є. та Айзеля В.

Завідувач кафедри Наталія Стецюк відзначила високий науковий рівень доповідей учасників, актуальність їхніх виступів, що сприяє розвитку досліджень з різноманітних наукових проблем з міжнародних відносин.