Запрошуємо на онлайн-лекцію від польського професора Войцєха Валята

9 квітня о 17:00 год. у рамках Академії тьюторингу на педагогічному факультеті відбудеться відкрита онлайн-лекція на тему «Що є предметом і метою порівняльних досліджень сучасних систем освіти?» для здобувачів вищої освіти, аспірантів та викладачів.

Лектором виступає Войцєх Валят – доктор габілітований, доктор гуманітарних наук в галузі педагогіки, професор Жешувського університету (Республіка Польща), професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Заняття будуть проводитися в межах вивчення окремих освітніх компонентів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

Організатори зустрічі – кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика педагогічного факультету.

Детальніша інформація та лінк на зустріч доступні за покликанням: https://kpibs.pnu.edu.ua/vidkryti-lektsii/