ВСТУП-2024! Магістри: Де? Що? Коли?

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує випускників старших курсів, бакалаврів, осіб, які мають ступінь магістра та спеціаліста, на консультацію з приводу актуальних питань вступної кампанії 2024 року для бажаючих вступити на навчання на ОР магістр та ОНР доктор філософії. Консультація буде проводиться у середу, 01 травня, о 12:00 год в актовій залі ПНУ (вхід з вулиці В. Чорновола).

Отримана у ході консультації інформація щодо вступної кампанії 2024 року стосується вступу до будь-якого закладу вищої освіти України.

Під час консультації Ви отримаєте відповіді на запитання:

Як і коли реєструватися на ЄВІ та ЄФВВ
Чи обов’язково складати ЄВІ та ЄФВВ
Чи можна вступити на навчання без ЄВІ та ЄФВВ?
Як готуватися до фахового вступного іспиту?
Як подавати заяви на вступ до університету?
Коли будуть вступні іспити в університеті?
Чи треба мати для вступу військово-обліковий документ?
А також багато іншої актуальної інформації, що стосується правил вступу у 2024 році на ОР магістр та ОНР доктор філософії.

Також буде відбуватися онлайн-трансляція події на платформі YouTube. Посилання для перегляду трансляції: