На Факультеті відбувся Студентський ярмарок з метою збору коштів для закупівлі FPV-дронів

6 березня на факультеті історії, політології і міжнародних відносин пройшов Студентський ярмарок з метою збору коштів в рамках «Студентського FPV збору». Під час ярмарку, який проводився у двох корпусах, студенти Факультету зібрали 22 828 грн.

Виручені кошти будуть використані на закупівлю FPV-дронів для бригад з м. Івано-Франківська (10-тої окремої гірсько-штурмової бригади, 102-Ї ОБрТрО та 52 окремого стрілецького батальйону).

Команда Сенату факультету історії, політології і міжнародних відносин дякує усім організаторам та учасникам заходу! Ми щиро дякуємо нашим викладачам та студентам за підтримку наших зборів!

Далі – більше, адже наша ціль – мільйон гривень!

Слава Україні! Слава Героям!