Засідання Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

31 січня 2023 р. у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» в змішаному форматі об 11.00 год. відбудеться засідання Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участю професорсько-викладацького складу.

Порядок денний

1. Про збереження психологічного здоров’я працівників університету та здобувачів вищої освіти.
Доповідає: декан факультету психології, проф. Лариса ЗАГРАЙ голова постійної комісії з питань соціального забезпечення та культурного розвитку працівників та здобувачів вищої освіти, проф. Любомира ПІЛЕЦЬКА.

2. Конкурс на здобуття іменних стипендій на весняний семестр 2022-2023 н.р.
Доповідає проректор з науково-педагогічний роботи,
проф. Сергій ШАРИН

3. Конкурс на заміщення вакантних посад.
Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку, проф. Ярослав ШИНКАРУК

4. Присвоєння вчених звань.
Доповідає проректорка з наукової роботи, проф. Валентина ЯКУБІВ

5. Різне.

Під’єднатися онлайн можна за посиланням: pu.webex.com/meet/pnu_vs