Зустріч учасників наукового гуртка «Дипломат» з проф. Річардом Арнольдом

Впродовж 2022 – 2023 навчального року професор Університету Маскінгум Річард Арнольд в рамках Програми імені Фулбрайта реалізує проект, який стосується дослідження української національної ідентичності. 10 грудня 2022 р. проф. Арнольд в якості одного із ключових спікерів взяв участь англомовній конференції для молодих науковців (тема: “Crisis of the institutional and legal foundations of the existing world order in the context of Russian aggression against Ukraineˮ), яку проводили кафедри міжнародних відносин, іноземних мові і перекладу та студентський гурток «Дипломат» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. В ході свого виступу проф. Арнольд звернуся до студентів із закликом взяти участь у його дослідженні. Справа в тому, що свій проект проф. Арнольд повинен був реалізувати в Україні, однак через війну він змушений був здійснювати дослідження перебуваючи у Польщі, зокрема у Вроцлаві.

За результатами домовленостей між проф. Арнольдом та доцентом кафедри міжнародних відносин Ігорем Гураком 26 січня 2023 р. учасники наукового гуртка «Дипломат» поспілкувалися із американським дослідником в режимі онлайн. Спочатку вони відповідали на питання проф. Арнольда, після чого він давав відповіді на питання, які цікавили наших студентів. Найбільшу активність серед учасників гуртка, які мали змогу приєднатися до розмови (частина студентів не змогла взяти участь у спілкуванні через відсутність електроенергії / інтернету), продемонстрували Ольга Ванчуляк, Катерина Виноградник, Володимир Куртяник, Андрій Савка та Аліна Смислова.