Профорієнтаційна зустріч зі здобувачами освіти Ліцею №7 Івано-Франківської міської ради

28 березня викладачі Факультету історії, політології і міжнародних відносин провели зустріч з учнями 9–11 класів Ліцею №7 Івано-Франківської міської ради. Через повітряну тривогу зустріч відбулася в укритті ліцею. Викладачі Роман Кобильник, Олег Єгрешій, Світлана Матвієнків, Ярина Битківська ознайомили старшокласників з Факультетом, його здобутками та презентували освітні програми, які дадуть можливість здобути професійний фах вищої освіти. Приємністю стала участь в зустрічі колишньої аспірантки кафедри історії Центральної та Східної Європи та спеціальних галузей історичної науки, а нині кандидата історичних наук, вчительки історії Ліцею №7 Надії Сидорик, яка теж звернулася до учнів і розказала про важливість здобуття вищої освіти саме на нашому Факультеті. В ході зустрічі викладачі відповіли на численні питання учнів.

Висловлюємо велику подяку за організацію зустрічі дирекції та вчителям Ліцею №7 Івано-Франківської міської ради.