Вітаємо студентку спеціальності 291 “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”

6 травня в університеті у рамках програми заходів з відзначення 150-річчя з дня народження патрона університету пройшла онлайн-вікторина «(Не) знаний Василь Стефаник». У ній взяли участь більше трьох десятків студентів структурних підрозділів ПНУ.

Ініціатором проведення онлайн-вікторини виступив ректор університету, професор Ігор Цепенда. Координаторка та модераторка заходу – професорка Ольга Деркачова.

Студентка-першокурсниця спеціальності 291 “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” Ольга-Софія Боднар посіла призове II  місце. Щиро вітаємо та тішимося успіхами нашої студентки