Зустріч з Почесним Консулом

31 березня 2021 року відбулася зустріч між студентами спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та Почесним Консулом Республіки Хорватія у Західному регіоні.

В ході зустрічі студенти спілкувалися з Віталієм Зіновійовичем Запухляком про актуальні питання україно-хорватських відносин, особливості діяльності інституту Почесного Консула в сучасних міжнародних відносинах та інші.

Особливо приємним стало те, що завдяки відкритій розмові з В. З. Запухляком вдалося створити довірливу атмосферу дискусії, в рамках якої студенти довідалися про курйозні випадки з практики дипломата-практика.

Кафедра міжнародних відносин та студентство спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії щиро вдячні А.З.Запухляку за цікаву дискусію!