Міжнародна англомовна конференція для молодих вчених

8 листопада 2018 р. кафедра міжнародних відносин та науковий гурток студентів спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” “Дипломат” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели чергову міжнародну конференцію для молодих науковців. Англомовний захід, який відбудеться в конференц-залі Будинку вчених Прикарпатського національного університету був присвячений проблемі “NATO: Looking for Answers to Current Challenges and Threats”.

Поряд із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника співорганізаторами заходу виступили Офіс програми імені Фулбрайта (Київ), Вроцлавський університет (Республіка Польща) та Університет Карабюка (Туреччина). Поряд з тим, що ключовими учасниками подібного роду заході були молоді науковці (студенти, аспіранти, молоді викладачі) з України, Польщі, Словаччини та Туреччини цього разу активну участь у заході взяли колишні працівники Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Марк Ділан та Енн Чермак Діллан.

До участі в заході було також запрошено учнів старших шкіл Івано-Франківська. На конференції були присутні старшокласники із Школи-ліцею № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови.

Серед учасників з боку Прикарпатського національного університету найвищу активність продемонстрували модератори: Христина Магас, Наталія Пітей, Петро Подобінський, доповідачі: Олег Котляр, Юлія Крижалка, Святослав Мендюк, Ольга Парахіна, Тарас Тимофій, учасники дискусії: Софія Григорук, Антоніна Заліська, та Мар’яна Шекета.