Переможниці їдуть у Потсдамський університет

Обрано переможців програми академічної мобільності Erasmus+ у Потсдамському університеті на зимовий семестр 2024-2025 н. р.

8 квітня 2024 року завершився прийом студентських заявок на участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ у Потсдамскому університеті, м. Потсдам, Німеччина.

За результатами відбору конкурсної комісії було обрано двох переможниць конкурсу. Ними стали здобувачка третього року навчання ОР Бакалавр спеціальності 035 Філологія спеціалізації 035.031 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька Ляшук Олександра та здобувачка першого року навчання ОР Магістр спеціальності 291 “Міжнародні відносини, соціальні комунікації та регіональні студії” Софія Рипська.

Основними критеріями відбору були:

– рівень володіння іноземною мовою;

– академічна успішність;

– соціальна та громадська активність, діяльність студента у розрізі реалізації стратегії інтернаціоналізації університету.

Студентки-переможниці отримали змогу безкоштовно навчатися у Потсдамському університеті впродовж зимового семестру 2024-2025 н.р. на умовах стипендійного забезпечення.

Щиро вітаємо переможців!