Лекція американського професора Джеймса Армстіда для студентів факультету історії, політології і міжнародних відносин

14 листопада зусиллями кафедри міжнародних відносин для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» було організовано лекцію професора Воєнного коледж ВМС США Джеймса Армстіда. В ході виступу, знаний фахівець з міжнародного права, професор Д. Армстід поділився своїми міркуваннями з приводу атаки ХАМАС на територію Ізраїлю, операції ЦАХАЛ на території Сектору Газа та впливу відповідних подій на російсько-українську війну.

    При цьому він наголосив, що під час війни міжнародне право не завжди функціонує належним чином та що під час збройних конфліктів країни часто не дотримуються правил ведення війни.

    Професор Д. Армстід також висловив припущення, що сучасні темпи розвитку Індії демонструють, що в середньостроковій перспективі вона має шанси стати одним із найвпливовіших гравців на міжнародній арені.

   Відповідаючи на питання з приводу того, що він думає з приводу інформації про смерть Владіміра Путіна, професор відповів, що ментально російський президент помер вже давно, оскільки не в змозі керуватись здоровим глуздом та ухвалює рішення, що забирають життя мільйонів людей. В той же час професор Д. Армстід вважає, що фізично Владімір Путін – живий.

    Модератором зустрічі виступив доцент кафедри міжнародних відносин Ігор Гурак. Активну участь у обговорення виступу професора Д. Армстіда взяли студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Іван Козак, Нестор Большаков, Мар’яна Ходонович, Аліна Смислова та Анна Данилюк.