Система забезпечення академічної доброчесності в Прикарпатському у університеті

20 жовтня о 14:00 год пройде онлайн-семінар: “Система забезпечення академічної доброчесності в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника”.

Підключитися можна за посиланням: https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=m8e04f09dd780ae86e0e531a4e2b5685c

Теми до обговорення:

1. Основні види порушень академічної доброчесності та проблеми їх запобігання. Жерноклеєв Олег Станіславович – д.і.н., проф., завідувач кафедри всесвітньої історії, голова Комісії з питань етики та академічної доброчесності.

2. Міжнародна співпраця університету та Американських рад з міжнародної освіти з питань якості освіти та академічної доброчесності. Кузь Микола Васильович – д.т.н., проф., директор Центру забезпечення якості.

3. Особливості процедури перевірки наукових документів (бакалаврська, магістерська, дисертація) на наявність текстових запозичень. Дзумедзей Роман Олексійович – к.ф.-м.н., директор Наукової бібліотеки.

4. Управління корупційними ризиками ЗВО Костелей Юрій Іванович -керівник відділу запобігання та  виявлення корупції.