Відбувся event-захід «Єлизавета ІІ: високі обов’язки і служіння народу»

25 квітня 2023 р. відбувся захід, приурочений до дня народження колишньої королеви Великої Британії «Єлизавета ІІ: високі обов’язки і служіння народу» у якому взяли участь студенти спеціальності 291
«Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», учні випускних класів та вчителі Манявського ліцею та Раковецької гімназії Солотвинської селищної ради.
У рамках заходу відбувся конкурс науково-дослідних робіт, де були представлені цікаві доповіді про королеву: Югас Тетяна «Дитинство королеви Єлизавети II», Данилюк Анна «Коронація Єлизавети ІІ», Джулай Катерина «Роль Єлизавети II у політичному житті», Кіц Наталя «Королівська сім’я», Ходонович Мар’яна «Секрети довголіття королеви», Лелет Софія «Єлизавета ІІ та Україна», Панас Анастасія «Цікаві факти про Єлизавету ІІ», Грицай Анастасія «Особливий стиль Єлизавети ІІ: мода по-королівськи».
Переможці конкурсу були нагороджені грамотами та подарунками.
Організатори заходу: Тетяна Струтинська, Наталія Стецюк, Юлія Богачик-Дідович, Орест Бойчук, Наталія Голуб’як, Ігор Гурак, Тетяна Дерещук, а також працівниця Наукової бібліотеки Наталя Облогіна.
Особлива подяка директорам за співпрацю.