Зустріч студентів-міжнародників із випускниками спеціальності Христиною Мельник, Софією Ціховською та Лідією Черевко

6 квітня 2023 р. відбулася зустріч студентів старших курсів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника із випускниками цієї спеціальності, а водночас реальними та потенційними роботодавцями. Учасниками зустрічі були працівники виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Христина Мельник (інспектор з впровадження проектів управління проектної діяльності), Софія Ціховська (головний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та протоколу), Лідія Черевко (начальник управління проектної

діяльності).

В ході відвертої розмови Христина Мельник, Софія Ціховська, Лідія Черевко розповіли про цікаві сторінки з їхнього студентського життя; згадали свій досвід, пов’язаний із початком професійної кар’єри; поділилися думками стосовно того на що студентам варто звертати увагу, перебуваючи у стінах університету; розкрили особливості їхньої роботи в даний час. Також вони відповіли на питання модератора зустрічі – доцента кафедри міжнародних відносин Ігоря Гурака, студентів та, що найбільш важливо, – запросили останніх до співпраці. Зокрема, представники управління проектної діяльності Христина Мельник та Лідія Черевко запросили студентів долучатися до формування ідей, пов’язаних із розвитком міста, розробки проектних пропозицій, перекладів текстів, необхідних для підготовки та реалізації міжнародних проектів.