![](https://kmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/88/2021/05/unnamed-7.jpg)
![](https://kmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/88/2021/05/unnamed-2-2.jpg)
А ви часто розмовляєте про те, чого не казали вам батьки?![?](https://mail.google.com/mail/e/1f64a)
А от студенти міжнародних відносин так!
Адже сьогодні 18 травня о 17:00 в рамках проекту #Несоромно з ініціативи курсу “Демократія: від теорії до практики” шестеро студенток провели вебінар, метою якого є просування сексуального виховання серед молодого покоління в Україні.
![](https://kmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/88/2021/05/unnamed-1-2.jpg)
![](https://kmv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/88/2021/05/unnamed-4-1.jpg)
На вебінарі обговорювалися наступні теми:
⁃ Чому треба бути свідомим щодо сексуального життя?
⁃ Проблема ранньої вагітності
⁃ Інфекції, які передаються статевим шляхом. Що про них потрібно знати?
⁃ Контрацепція
⁃ Вражаючі факти щодо сексуальної освіти в Україні та світі.
Також до вебінару у ролі спікера долучився психолог – Арсен Вітрецький – він охопив питання пов’язані з даною темою та відповідав на пікантні запитання наших учасників!