Презентація книжки “Трьома мовами для трьох культур” почесного доктора ПНУ, україніста зі США Леоніда Рудницького

5 травня о 17:00 год в Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться презентація книжки «Трьома мовами для трьох культур (Літературознавчі і культорологічні праці)» відомого україніста зі США, академіка НАН України, Почесного доктора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Леоніда Рудницького.

У презентації візьмуть участь, зокрема,  ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда, автор книги,  академік Леонід Рудницький; вчені зі США – професори Альберт Кіпа,та Ірена Іванкович; завідувач кафедри української літератури факультету філології, професор Степан Хороб; викладачі кафедри української літератури, доценти Наталія Вівчарик, Євген Баран та інші запрошені гості.

Приєднатися до зустрічі можна за покликанням: https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=me7c356364f446359134b45537e718a3b