Звітна наукова веб-конференція на факультеті

Сьогодні, 07 квітня 2021 року, відбулося пленарне засідання звітної наукової веб-конференції секції історичних наук.

У вступному слові голова секції заступник декана, доцент Сигидин М. В. підкреслив важливість заходу звертаючи особливу вагу не те, що подія є майданчиком для обміну думок між науковцями факультету та створює додаткову можливість представити результати власних досліджень, які провадить професорсько-викладацький склад.

На конференції виступили:

доктор історичних наук, професор Волощук М. М., тема: «Центр медієвістичних студій: здобутки та перспективи (до 5-річчя з часу створення)»;

доктор політичних наук, професор Монолатій І. С., тема: «Використання теорії Чорного лебедя в інтерпретаціях історії ЗУНР/ЗОУНР»;

старший викладач кафедри міжнародних відносин Бойчук О. І., тема «Проблема майнових відшкодувань в польсько-німецьких відносинах».