Всеукраїнський методологічний семінар «Безпекова парадигма в сучасному світі»

На базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (у приміщенні проєктно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН) відбувся всеукраїнський методологічний семінар «Безпекова парадигма в сучасному світі».

Модератором семінару був ректор університету, професор Ігор Цепенда. Серед гостей слід відзначити відомих фахівців, доктора історичних наук, завідувача кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, професора Володимира Манжолу, кандидата політичних наук, доцента Віктора Константинова, докторів політичних наук, професорів Сергія Галаку та Григорія Перепелицю.

Зі сторони університету у семінарі взяли участь викладачі та аспіранти кафедри міжнародних відносин, кафедри політичних інститутів і процесів та кафедри політології нашого університету. Учасники обговорили цікаві та важливі безпекові питання, які нині є у полі зору багатьох держав та політичних сил. Завдяки платформі Cisco WebEx Meetingsсу до нашої дискусії приєдналися колеги-міжнародники, молоді науковці та студенти з інших університетів України. Зі сторони кафедри міжнародних відносин взяли участь викладачі кафедри міжнароднох відносин