ОН-ЛАЙН ОЛІМПІАДА ДО ДНЯ ЄВРОПИ

Сьогодні в рамках святкування Дня Європи кафедрою міжнародних відносин проведено олімпіаду зі студентами старших шкіл Івано-Франківської області. ☝️Найбліш активно взяли участь учні 11 класу Тисменицького ліцею. Під час олімпіади було проведено тестування на ресурсах Google. ?Перемогу в рамках олімпіади здобула Читати далі

Запрошуємо на святкові онлайн-заходи з нагоди Дня університету та 150-річчя з дня народження Василя Стефаника

Запрошуємо усіх долучитися до урочистих онлайн-заходів з нагоди Дня університету та 150-річчя з дня народження Василя Стефаника . Трансляція заходів вестиметься на офіційній сторінці університету у Фейсбук. Програма заходів розміщена на рекламному оголошенні.

Онлайн зустріч з Тимчасовим повіреним у справах України в Республіці Сенегал Антоном Миколайовичем Барабулею