Відгуки студентів

Про свої враження від участі від програми ділиться Софія Ціховська:

Завдяки програмі ІІ дипломів від Прикарпатського національного університету нам вдалося відкрити для себе головне місто Польщі – Варшаву та спробувати свої сили, навчаючись у Варшавському університеті. Саме місто вразило своєю атмосферою, здавалося б, не притаманною для столиці. Місто з втраченою та пізніше відбудованою історією (після Другої світової війни Старе місто Варшави було зруйноване у понад 90-та відсотках), де є все для комфортного життя, продуктивних буднів та насичених вихідних.

Навчальний графік відрізняється від того, до якого ми звикли, адже пари можуть починатися зранку і закінчуватися після 18 години вечора. Проте, на заняттях ми мали можливість співпрацювати із видатними діячами, дослідниками, дипломатичними представниками, знавцями своєї справи, серед них: Деніел Фрід американський дипломат і державний діяч, координатор Державного департаменту США з санкційної політики (2013 –2017), полковник Тадеуш Кшонстек – представник команди Міністра оборони Польщі, а пізніше Перезидента Республіки Польща Броніслава Комаровського, Генрик Літвін – Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні та багатьма інших.

Особливе місце в житті варшавських студентів займає бібліотека університету із садом, облаштованим на даху будівлі. Це одна з найбільших наукових бібліотек країни поряд з Національною бібліотекою Польщі та Бібліотекою Яґеллонського університету, де щодня приходить велика кількість студентів за новими знаннями та доступом до найсучаснішої літератури.

Культурне життя Варшави представлене великою кількістю музеїв з визначними пам’ятками культури. Тут часто відбуваються конференції, покази фільмів та дебати, на які охоче запрошують студентів”.