Прикарпатський університет підписав угоду з провідною українською компанією ТОВ «Біонеріка»

Сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся з директором Андрієм Бабулою і операційним директором Максимом Заікою – представниками ТОВ «Біонеріка» (https://bionerica.com.ua/), провідною українською компанією у галузі заготівлі, обробки, гуртової та роздрібної реалізації дикорослих грибів, ягід та рослин, а також культивованих ягід.

Сторони започаткували співпрацю у наступних напрямках:

– реалізації спільних наукових і дослідних ініціатив, міжнародних проєктів;

– налагодження ефективної спільної роботи у галузі експериментального розведення рослинної лікарської сировини;

– спільна діяльність щодо розвитку і популяризації органічного рослинництва на Прикарпатті;

– об’єднання потенціалів з метою збереження, відновлення і реінтродукції у природне середовище цінних видів дикорослих рослин та грибів і тих, які знаходяться під загрозою знищення;

– підвищення якості підготовки студентів Університету за спеціальностями 101 – екологія, 091 – біологія, 205 – лісове господарство і 201 – агрономія шляхом удосконалення освітніх програм та їх компонентів, організація і впровадження елементів дуальної форми навчання у практичну підготовку здобувачів освіти у відповідності до потреб ринку екологічно чистої рослинної лікарської сировини, тощо.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю.