Приєднуйтесь до лекцій професорів провідних університетів світу!

Раді повідомити, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника успішно доєднався до проєкту Ukraine Global Faculty, де закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть лекції онлайн для української аудиторії.

– 100% онлайн формат;

– доступ до архіву лекцій 24/7;

– контент англійською з синхронним перекладом на українську;

– широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;

– спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;

– можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;

– сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);

– безкоштовний доступ для всіх учасників.

Ukraine Global Faculty реалізується благодійним фондом K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Як взяти участь в UGF?

– Зареєструйтесь на ugf.academy, натиснувши “For Participants: SIGN IN”

– Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. По мірі формування груп слухачів викладачі оберуть дати і UGF повідомить вас.

– Зайдіть у свій кабінет та беріть участь в лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англ чи укр). Задавайте питання лектору/лекторці в чаті, він/вона відповість на найцікавіші.

– Шукайте корисні для вас лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською). – Слідкуйте за нашими новинами на сайті ugf.academy та телеграм каналі. Ми будемо повідомляти вас про нові лекції та контриб’юторів.

– Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції – звертайтесь до UGF: info@ugf.academy.

– Отримуйте сертифікати про участь в лекціях UGF (у 2023 році).

– Розширюйте свій професійний нетворк та розвивайтесь разом з Ukraine Global Faculty.