Відкрита лекція професора С. М. Дерев’янка

Окупаційно-геноцидна війна, яку дев’ятий рік веде держава-агресор російська федерація на нашій землі, є війною носіїв двох протилежних ідентичностей: агресивно-імперської рашистів та цивілізаційно-демократичної українців. Війна варварства проти цивілізації. У такому контексті професор кафедри політичних інститутів та процесів Сергій Дерев’янко провів відкриту лекцію на тему “Проблеми цивілізаційної ідентифікації України” для студентів третього курсу спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за участю викладачів кафедри політичних інститутів та процесів та кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Лектор акцентував на сутності цивілізаційної ідентичності через осягнення цивілізаційних парадигм української історії, концептуальних підходах українських і зарубіжних дослідників до вивчення місця України в світовому цивілізаційному просторі.