Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української мови та писемності, викладачі, студенти, працівники Прикарпатського національного університету та відомі прикарпатці традиційно писатимуть Радіодиктант національної єдності.

Зокрема, до написання радіодиктанту у стінах ПНУ долучаться ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, народний депутат України Оксана Савчук.

Запрошуємо писати радіодиктант національної єдності разом з Прикарпатським!

Місце проведення заходу – ауд. 25 центрального корпусу університету (вхід з вул. Чорновола).

Перед початком написання диктанту, о 10.30 год., відбудеться презентація унікальної колекції “Кобзарів”, яку представить депутат обласної ради Роман Ткач.