Прикарпатський університет покращив свої позиції у топі 10 вишів України із подавання заяв вступниками

Вступна кампанія триває. Станом на 19 серпня 2022 року для вступу до закладів фахової передвищої освіти та закладів вищої освіти подано 455 тис 328 електронних заяв. За останні 10 днів Прикарпатський національний університет покращив сої позиції у ТОП-10 ЗВО-лідерів із подавання заяв.

Десятка найкращих виглядає нині таким чином: * Національний університет «Львівська політехніка»;    *Львівський національний університет імені Івана Франка; *Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; *Київський національний університет імені Тараса Шевченка; *Національний авіаційний університет; *Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; *Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; *Державний торговельно-економічний університет; *Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;* Київський університет імені Бориса Грінченка.