Участь доцента кафедри міжнародних відносин Ігоря Гурака у польсько-словацько-чесько-українському науковому вебінарі

1 квітня 2022 р. за ініціативи викладачів Університету кардинала Стефана Вишинського (Варшава, Республіка Польща) відбувся польсько-словацько-чесько-український науковий вебінар “Виклики міжнародній безпеці в умовах російсько-української війни”. Від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у заході взяв участь доцент кафедри міжнародних відносин Ігор Гурак. В ході спілкування науковець поділився своїми думками стосовно причин, які сприяли тому, що керівництво Кремля дало наказ 24 лютого розпочати широкомасштабний наступ на територію України, проаналізував санкції запроваджені західними партнерами проти Росії та наголосив на важливості не допустити повторення напівкроків та стриманої політики умиротворення з боку провідних держав Заходу, які в попередні роки сприяли поширенню геополітичних амбіцій російського керівництва.