Японія-Україна: нові можливості

Минулого тижня, з 15 по 18 лютого, студенти 3-го курсу спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» мали можливість стати учасниками студентського онлайн-форуму «Японія-Україна».

Враження від цієї  віртуальної зустрічі із молоддю Японії незабутні. Окрім нових знань, які знадобляться у майбутній професії, студенти  дізналися багато цікавої інформації про сучасну молодіжну японську культуру, навчилися танцювати традиційний японський танець та вивчили базові слова і фрази на японській мові. Та найбільше захоплення – спілкування з японськими однолітками на найрізноманітніші теми, використовуючи вивчені нові фрази. Багато студентів знайшли собі нових друзів та підтримують з ними зв’язки.

Ми щиро сподіваємося на подальшу співпрацю між нашими навчальними закладами, а ще краще – на  взаємний обмін між студентами з острівною державою, назва якої означає «Країна, де сходить Сонце».

Це гарний шлях до знань, порозуміння, миру, розширення співпраці в майбутньому.