Професор Володимир Великочий став лауреатом Премії імені Героя України Михайла Сікорського

Доктор історичних наук, професор, член-кореспондент Академії туризму України, декан факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Великочий став лауреатом Премії імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України. Почесну відзнаку та диплом йому вручив 20 жовтня голова НСКУ, член-кореспондент НАН України Олександр Реєнт під час роботи ювілейного X Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання». Захід проходив в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Також лауреатом Премії імені Героя України Михайла Сікорського став наш колега і партнер, доцент кафедри туризмознавства і краєзнавства факультету туризму, кандидат педагогічних наук, голова голова Івано-Франківської обласної організації  НСКУ, директор обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Михайло Косило.

Зазначимо, що загальноукраїнська Премія імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України присуджується з 2013 року щорічно окремим діячам за вагомий внесок у дослідження і збереження культурної спадщини України та розвиток музейної справи.