Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Португальській Республіці

Вчора 31 травня відбулася зустріч з студентів спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії з Надзвичайним і Повноважним Послом у Португальській Республіці Огнівець Інною Василівною.

В рамках зустрічі пані Посол розказала про сучасний стан двосторонніх відносин між Португалією та Україною. Окремим цікавим аспектом зустрічі стала розповідь Інни Василівни про власний кар’єрний шляху та побажала студентам наснаги та працьовитості.

Окрім того в ході зустрічі зі студентами Надзвичайний і Повноважний Посол Огнівець Інна Василівна розкрила і такі питання:

• роль української діаспори у поширенні бачення про Україну;
  • ставлення португальців до української діаспори;
  • сучасний стан політико-економічної взаємодії між країнами.

Сердечно дякуємо пані Посол за чудову можливість за надану можливість отримати знання про дипломатичну службу та двосторонні відносини між країнами.