«Звитяжці» в упорядкуванні професора Івана Монолатія здобули призове місце у Всеукраїнському рейтингу «Книжка року-2020»

20-ти томна книжкова серія «Звитяжці» івано-франківського видавництва «Лілея-НВ», упорядником і науковим редактором якої є професор кафедри політології, доктор політичних наук, член Національної спілки краєзнавців України і дійсний член Наукового товариства імені Шевченка Іван Сергійович Монолатій, здобула перше призове місце у ХХІІ Всеукраїнському рейтингу «Книжка року» у номінації «Минувшина – Біографії / мемуари»!

У серії представлені мемуари українського генералітету та офіцерського корпусу, а також відомих політичних діячів, які охоплюють період української національно-визвольної боротьби, починаючи проголошенням Західноукраїнської Народної Республіки і завершуючи кінцем Другої світової війни.

Упродовж минулого року, представлення цих видань відбувалося у закладах вищої освіти – для студентів-істориків і студентів-політологів, зокрема в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Щиро вітаємо нашого колегу, бажаємо нових вартісних видань та їх всеукраїнського визнання!

Знайти видання можна за покликанням: https://lileya-nv.in.ua/product-category/serii/seriia-zvytiazhtsi/