Студенти на презентації книги проф. Мацея Франца

Студенти спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” взяли участь у перзентації книги “W służbie Ojczyźnie. Wojsko Polskie w systemie bezpieczeństwa województw południowo-wschodnich II Rzeczypospolitej (1921-1939)”  професора, доктора наук Мацея Франца з Університету ім. Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща). В ході презентації автор розповів про ідею збірки, розробки та публікації листів п’яти гетьманів з роду Потоцьких герба Пилява. Професор Франц представив кореспонденцію віднайдену у декількох країнах Європи, кореспонденцію політичну та військову, від середини XVII до середини XVIII століть. Згадав також про Анджея Потоцького, засновника Станіславова.