Відкрита лекція К. Вуйчіцького

З 17 по 18 вересня на кафедрі міжнародних відносин відбулися відкриті лекційні заняття доктора Варшавського Університету, працівника Студій Східної Європи, Кажімєжа Вуйчіцького на тему «Wojna hibrydno-informacyjna Rosji w Polsce preciw Ukrainy». В рамках своїх лекцій К. Вуйчіцький представив студентам своє бачення  ролі Інтернету у міжнародних та двосторонніх відносинах, особливо між Польщею, Росією та Україно. Було піднято питання про формування законодавчого регулювання поширеної інформації, беручи під увагу активність російської «фабрики тролів» та використання нею Інтернету в пропагандистських цілях. У середу, 19 вересня,  К. Вуйчіцький провів лекцію для професорсько-викладацького складу  та студентів Факультету історії, політології і міжнародних відносин на тему: «Polskie і Ukrainskie narracji dawnej (1569-1772) Rzeczypospolitej».