Студенти-міжнародники під час виробничої практики за кордоном

• Посольство України у Польщі

За хорошою традицією і згідно з навчальним навантаженням третьокурсники-міжнародники проходять  виробничу практику в закордонних дипломатичних установах. Цього року за сприяння Ректорату та за погодженням Міністерства Закордонних Справи України  наші студенти проходять виробничу практику в дипломатичних установах 4 країн.

Традиційно найбільше бажання серед студентів викликають дипломатичні установи в Польщі. Так цього року 11 студентів проходять стажування в Посольстві України у Республіці Польща та в Генеральних консульствах України у Любліні та Кракові.

До Іспанії цього року було направлено 2 студентів та 6 студентів до Федеративної Республіки Німеччини. Так 5 студентів проходять практику в Посольстві України в ФРН та одна студентка у Генеральному консульстві України в Дюссельдорфі.

За погодженням Департаменту менеджменту персоналу цього року один студент направлений до Посольства України у Республіці Угорщина.

Бажаємо Вам успіхів та вітаємо нову генерацію дипломатів України.