Студенти-міжнародники взяли участь в олімпіаді з міжнародних відносин

18 — 20 квітня у Національному університеті «Острозька академія» пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». За перемогу змагалися 30 учасників, що навчаються в 11 університетах різних міст України.  Наші студенти Подобінський Петро та Парахіна Ольга зайняли 5 та 6 індивідуальні місця, та у підсумку отримали 3 командне місце.

До складу журі олімпіади ввійшли провідні фахівці з Національного університету «Острозька академія», Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету та ін. Очолив журі доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Київського університету імені Бориса Грінченка Ігор Володимирович Жалоба.

Конкурсні завдання включали три блоки. Перший передбачав виконання тестових завдань з теорії, історії, актуальних проблем міжнародних відносин і зовнішньої політики країн світу, геополітики та світової політики. Другий — виконання практичних завдань із дисциплін «Дипломатична і консульська служба» і «Дипломатичний протокол та етикет». Третій блок потребував уміння учасників використовувати теоретичні знання для аналізу міжнародних процесів.

Для гостей та учасників олімпіади організатори запропонували насичену культурну програму — екскурсію музеями Острозької академії та ознайомлення з визначними місцями і пам’ятками.