МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

Міжнародна англомовна конференція для молодих науковців під назвою “The European Union and the United States: Methods of Cooperation in the New Geopolitical Reality” відбулася днями в конференц-залі Будинку вчених університету. Організаторами заходу виступили кафедра міжнародних відносин, науковий гурток студентів-міжнародників “Дипломат”, Профком студентів та аспірантів, студентський Сенат. Співорганізатори наукового форуму – Східний університет Іллінойсу (США) та Вроцлавський університет (Республіка Польща).

У рамках програми конференції обговорювався широкий спектр питань, пов’язаних із співпрацею США та Європейського Союзу в контексті протистояння новим глобальним та регіональним викликам.

“Ця тема зараз є актуальною, оскільки ми розуміємо що роль України на міжнародній геополітичній арені є нині важливою. Процеси, які зараз відбуваються навколо України викликають сьогодні інтерес міжнародної спільноти. Саме на нашому форумі ми хочемо обговорити ці питання та обмінятися думками “, – зазначив завідувач кафедри міжнародних відносин Ігор Гурак.